Łóżka rehabilitacyjne - telefon 662 049 288
Łóżka rehabilitacyjne standardowe - sklep
Łóżka rehabilitacyjne
standardowe
Łóżka rehabilitacyjne specjalne - sklep
Łóżka rehabilitacyjne
specjalne
Różnorodność łóżek rehabilitacyjnych Bock
Łóżka
stylowe
Poręcze
Barierki
Leża do łóżek
Leża
Materac
Materace
Sterowanie łóżkami rehabilitacyjnymi
Elementy sterujące
Akcesoria do łóżek rehabilitacyjnych Bock
Akcesoria
Szafki nocne i stoliki
Szafki nocne
Stoliki

System RIPOLUX NEO

Liczba sztuk
PDFDrukujEmail
Szczegóły produktu

Czego oczekujesz od leża? Czego oczekujesz od sprężynowania? Oto mała podpowiedź: oczekujesz więcej – i oparcia na RIPOLUX NEO. Nowy system opracowany przez firmę Hermann Bock jest wyjątkowo ergonomiczny, zapewnia maksymalny komfort a tym samym spokojne noce. Jest łatwy w obsłudze – praktycznie idealny. Sprężyny dopasowują się do każdego pacjenta indywidualnie. Od razu, bez żadnych narzędzi, bez stresu, bezpośrednio na miejscu. Opiekunowie mogą odetchnąć z ulgą – nie potrzeba już wielkich, ciężkich, falujących materacy.

Ekonomiczny i łatwy do wdrożenia projekt.

W pielęgnacji chorych odpowiednie leże jest kluczem do sukcesu! Ułatwia funkcjonowanie choremu, jest bardziej akceptowane przez personel medyczny oraz pomaga w podejmowaniu bardziej trafnych decyzji. RIPOLUX NEO możliwy jest do wykorzystania przez długi czas przez co korzystnie wpływa także na obniżenie kosztów.

Właściwości RIPOLUX NEO
  • Sprężyny o zróżnicowanych poziomach twardości, oddzielnie dopasowujące się, osadzone są na odrębnych szynach aluminiowych.
  • Zewnętrzne sprężyste łuki i centralne sprężyste łączenia sprawiają, że całość pracuje bardzo harmonijnie, łatwo dopasowuje się do kształtów ciała.
  • Zminimalizowana powierzchnia nośna - materac ułożony na sprężynach niejako lewituje - wpływa idealnie na jego dolną wentylację oraz zabezpiecza jego formę. Materac nie przesuwa się, dzięki czemu nie pruje się, nie przekrzywia, poszycie się nie marszczy.
  • Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, z którego wykonano system jest długotrwałe i bardzo elastyczne. Jest także maksymalnie higieniczne. Nie wchłania wilgoci i łatwo się je czyści.
Dla osób wysokich i niskich, dla ludzi z niższą lub wyższą wagą

Ludzie są różni - RIPOLUX NEO jest idelany dla każdego. Zarówno mocno zbudowani pacjenci są bardzo dobrze podpierani w czasie spoczynku jak również mający mniejszą wagę leżą w komfortowych warunkach. Harmonijnie działające leże składające się ze sprężyn o niskim, średnim i dużym stopniu twardości może być indywidualnie dopasowywane, specjalnie wyregulowane dla osób wysokich i niskich - bez narzędzi, szybko i sprawnie.

Trudności z poruszaniem się i paraliż

Kiedy zmysły i ciało są upośledzone przez chorobę lub praliż RIPOLUX NEO jest pomocny poprzez dopasowanie się pod naciskiem do ciała i jednocześnie odpowiednie jego wsparcie - nawet w przypadku zupełnie „skręconej” pozycji leżącej.

Ból i odleżyny

Dzięki RIPOLUX NEO opiekunowie nie muszą specjalnie pielęgnować pleców pacjentów. Leże wybiórczo podpiera odpowiednie części ciała.

Choroba Parkinsona, Alzheimera, demencja

RIPOLUX NEO dostosowuje się indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta w zakresie wygody, przyczyniając się tym samym do jego dobrego samopoczucia. Zmniejsza się napięcie i ustępują nocne niepokoje.

 x 
Koszyk
jest
pusty