Łóżka rehabilitacyjne - telefon 662 049 288
Łóżka rehabilitacyjne standardowe - sklep
Łóżka rehabilitacyjne
standardowe
Łóżka rehabilitacyjne specjalne - sklep
Łóżka rehabilitacyjne
specjalne
Różnorodność łóżek rehabilitacyjnych Bock
Łóżka
stylowe
Poręcze
Barierki
Leża do łóżek
Leża
Materac
Materace
Sterowanie łóżkami rehabilitacyjnymi
Elementy sterujące
Akcesoria do łóżek rehabilitacyjnych Bock
Akcesoria
Szafki nocne i stoliki
Szafki nocne
Stoliki

Sterowanie łóżkami rehabilitacyjnymi Bock

Pilot do sterowania elektrycznym łóżkiem rehabilitacyjnym jest kolejnym innowacyjnym produktem stworzonym przez firmę Bock. Doskonale spełnia swoje funkcje w opiece domowej, placówkach rehabilitacyjnych i domach opieki. W wyniku m.in. konsultacji z personelem pielęgnacyjnym i pacjentami powstał zupełnie nowy typ bezpiecznego pilota do sterowania spełniający również wymagania estetyczne najbardziej wybrednych.

Pilot do łóżka rehabilitacyjnego
Funkcja wyłączenia

Pozwala na wyłącznie silników bezpośrednio przez jeden przycisk na pilocie we wszystkich standardowych łóżkach regulowanych w pozycji poziomej. Z tyłu pilota znajduje się blokada, którą operuje się przy użyciu specjalnego klucza. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie są już potrzebne dodatkowe urządzenia wspomagające bezpieczeństwo, a obsługa łóżka w tym zakresie jest o wiele łatwiejsza i wygodniejsza.

Pilot do łóżka rehabilitacyjnego Pilot do łóżka rehabilitacyjnego
Podwójne bezpieczeństwo

Projekt pilota Bock jest zgodny z najnowszymi i najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Zapewnia maksymalny poziom ochrony oraz spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa w razie usterki. Funkcja awaryjnego wyłączania opiera się na dwóch bezpiecznikach. W przypadku niezadziałania jednego z nich drugi wyłącza cały system. Funkcja wyłączenia posiada ustawienia testowe umożliwiające kontrolę jej sprawności.

Pilot z przyciskami funkcyjnymi umożliwiającymi ustawianie leża w pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga.

Pilot do łóżka rehabilitacyjnego
Funkcjonalny design

Wielkość, kształt i funkcje pilota do sterowania łóżkiem Bock są zgodne z obowiązującymi wymogami. Użytkownicy mogą łatwiej niż dotychczas znaleźć przyciski odpowiednio wpasowane w obudowę. Ich wielkość, symbole na nich oraz siła nacisku potrzebna do ich obsługi zostały precyzyjnie dostosowane do wymagań osób potrzebujących opieki.

Pilot z przyciskami funkcyjnymi umożliwiającymi ustawianie leża w komfortowej pozycji siedzącej.

Pilot do łóżka rehabilitacyjnego
Idealny uchwyt

Pilot Bock mocowany jest do barierki przy pomocy stabilnego, obrotowego uchwytu dokładnie dopasowującego się do jej profilu. Uchwyt może być również montowany pod kątem 90 stopni, co sprawia, że może być bez problemów przymocowany do każdej innej części łóżka.

Piloty do sterowania łóżkami rehabilitacyjnymi Bock mogą być wyposażone w dodatkowy przycisk obsługujący niestandardowe funkcje takie jak np. wyłączanie światła.

Pilot do łóżka rehabilitacyjnego

Łóżka rehabilitacyjne Bock mogą być także sterowane przy użyciu smartfona dzięki zaprezentowanemu od 12 do 15 września 2014 roku na targach Medica w Düsseldorfie systemowi Smart Care ControlTM.

Pilot do łóżka rehabilitacyjnego
 x 
Koszyk
jest
pusty