System RIPOLUX NEO

Liczba sztuk
PDFDrukujEmail
Szczegóły produktu

Czego oczekujesz od leża? Czego oczekujesz od sprężynowania? Oto mała podpowiedź: oczekujesz więcej – i oparcia na RIPOLUX NEO. Nowy system opracowany przez firmę Hermann Bock jest wyjątkowo ergonomiczny, zapewnia maksymalny komfort a tym samym spokojne noce. Jest łatwy w obsłudze – praktycznie idealny. Sprężyny dopasowują się do każdego pacjenta indywidualnie. Od razu, bez żadnych narzędzi, bez stresu, bezpośrednio na miejscu. Opiekunowie mogą odetchnąć z ulgą – nie potrzeba już wielkich, ciężkich, falujących materacy.

Ekonomiczny i łatwy do wdrożenia projekt.

W pielęgnacji chorych odpowiednie leże jest kluczem do sukcesu! Ułatwia funkcjonowanie choremu, jest bardziej akceptowane przez personel medyczny oraz pomaga w podejmowaniu bardziej trafnych decyzji. RIPOLUX NEO możliwy jest do wykorzystania przez długi czas przez co korzystnie wpływa także na obniżenie kosztów.

Właściwości RIPOLUX NEO
Dla osób wysokich i niskich, dla ludzi z niższą lub wyższą wagą

Ludzie są różni - RIPOLUX NEO jest idelany dla każdego. Zarówno mocno zbudowani pacjenci są bardzo dobrze podpierani w czasie spoczynku jak również mający mniejszą wagę leżą w komfortowych warunkach. Harmonijnie działające leże składające się ze sprężyn o niskim, średnim i dużym stopniu twardości może być indywidualnie dopasowywane, specjalnie wyregulowane dla osób wysokich i niskich - bez narzędzi, szybko i sprawnie.

Trudności z poruszaniem się i paraliż

Kiedy zmysły i ciało są upośledzone przez chorobę lub praliż RIPOLUX NEO jest pomocny poprzez dopasowanie się pod naciskiem do ciała i jednocześnie odpowiednie jego wsparcie - nawet w przypadku zupełnie „skręconej” pozycji leżącej.

Ból i odleżyny

Dzięki RIPOLUX NEO opiekunowie nie muszą specjalnie pielęgnować pleców pacjentów. Leże wybiórczo podpiera odpowiednie części ciała.

Choroba Parkinsona, Alzheimera, demencja

RIPOLUX NEO dostosowuje się indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta w zakresie wygody, przyczyniając się tym samym do jego dobrego samopoczucia. Zmniejsza się napięcie i ustępują nocne niepokoje.

Łóżka pielęgnacyjne   Wróć do: Leża do łóżek rehabilitacyjnych