Łóżka rehabilitacyjne - telefon 662 049 288
Łóżka rehabilitacyjne standardowe - sklep
Łóżka rehabilitacyjne
standardowe
Łóżka rehabilitacyjne specjalne - sklep
Łóżka rehabilitacyjne
specjalne
Różnorodność łóżek rehabilitacyjnych Bock
Łóżka
stylowe
Poręcze
Barierki
Leża do łóżek
Leża
Materac
Materace
Sterowanie łóżkami rehabilitacyjnymi
Elementy sterujące
Akcesoria do łóżek rehabilitacyjnych Bock
Akcesoria
Szafki nocne i stoliki
Szafki nocne
Stoliki

O firmie

Hermann Bock GmbH to 90 lat tradycji udanej przedsiębiorczości oraz ponad 90 lat innowacyjności. Firma  jest wiodącym producentem łóżek rehabilitacyjnych oraz mebli wykorzystywanych w opiece domowej, obiektach rehabilitacyjnych i domach opieki.

Łóżka rehabilitacyjne

Filozofia Hermann Bock GMBH opiera się na założeniu, że dobre łóżka pielęgnacyjne łączą potrzeby pacjentów w zakresie komfortu i jakości życia z ergonomią i bezpieczeństwem. Ich konstrukcja ułatwia opiekę nad pacjentem w trakcie jego pielęgnacji, transportu czy podczas terapii.

Firma Hermann opatentowała i wdrożyła wiele pionierskich rozwiązań, które zoptymalizowała przez dziesiątki lat działalności. Dzięki temu uważana jest obecnie za wizjonera na rynku związanym z opieką nad osobami niepełnosprawnymi.

Łóżka rehabilitacyjne - spotkanie z minister zdrowia

Pierwsze kroki na rynku mebli rehabilitacyjnych firma Hermann Bock zaczęła stawiać w na początku lat siedemdziesiątych XX wieku, produkując specjalne stelaże. Na ich podstawie, w 1983 roku jako pierwsza na świecie wyprodukowała pierwsze łóżka rehabilitacyjne z silnikami umożliwiającym elektryczne regulowanie ich wysokości. Od 1992 roku Hermann Bock oferuje kompletne zestawy do pielęgnacji. Dziś firma jest jednym z wiodących producentów łóżek rehabilitacyjnych w Europie.

A tak nawiasem mówiąc wszystkie łóżka Bock są „Made in Germany” :)

 x 
Koszyk
jest
pusty